.
<a href="http://iseekmate.com/go/http://www.mt5.com/ru/">Ф</a>

  Ковальське мистецтво - цікавий напрямок

  | просмотров: 287 |

  Ковальське мистецтво - цікавий напрямок


  Художня ковка ще з давніх-давен застосовувалася в ремеслі. Витончені вироби, виконані з грубого і холодного металу, прикрашали будинки і прилеглі ділянки землі, призначені для садівництва. Згодом ковані деталі стали покривати захисним лаком або фарбою для більш довгого існування і захисту від зовнішніх впливів. Замовити вироби ковки ви можете тут http://kuznya-lviv.com.ua/.

  Навіть сьогодні мистецтво кування металу не припиняє свого існування, а тільки набирає все більшої популярності в зв'язку з появою нових стилів в архітектурі та внутрішніх приміщеннях.

  Деякі готові витратити великі суми на ковані предмети для своїх будинків, дач і садів. Але не всі можуть собі це дозволити. Деякі садівники і городники вирішують зробити власними руками красиві вироби, які прикрасять фасад їх дачних і заміських будинків. Кування металу вважається складною справою, яке можуть виконати майстри своєї справи. Вам буде потрібно багато часу і терпіння, щоб навчитися технології виготовлення. Але не впадайте у відчай, в кінці вас чекають приголомшливі результати вашої нелегкої діяльності.

  Ковальське мистецтво - цікавий напрямок


  Як відомо, ковані вироби виконуються гарячим або холодним способом. Щоб зайнятися куванням, вам необхідно знати нюанси в роботі з цими технологіями. Заодно потрібно буде запастися інвентарем для створення металевих виробів.

  Гаряча кування. Ковані перілаПредполагает розплавлення металу в вогні і додання масі потрібної форми. Для такого способу роботи необхідна кузня з усіма умовами, при яких буде підтримуватися температура плавлення. Гаряча кування вимагає багато часу і сил, адже тільки з нею можна отримати унікальні і тонкі елементи. Тож не дивно, що до неї вдаються тільки професійні ковалі.
  Холодна кування. Кращий варіант спробувати себе в даному ремеслі новачкові. При холодному методі беруться готові елементи, які змінюються за допомогою спеціальних інструментів.

  Ковальське мистецтво - цікавий напрямок


  Для роботи вам знадобиться вільне приміщення, в якому буде стояти зварювальний стіл і зберігатися всі інструменти і металеві деталі. Для полегшення робочого процесу радять зробити кондуктор з електромотором, до якого слід додати гнуття, витяжку і закручування. Гнучка допомагає зігнути деталь під потрібним кутом. Витяжка дозволяє зробити елемент в певній формі, пропустивши його через прес, який зменшує перетин деталі.  comments powered by Disqus
Scroll To Top