Послуга професійної розробки сайтів у Львові

0

Як знайти виконавця для розробки сайту

Чи займаєтеся ви торгово-комерційною діяльністю, надаєте чи послуги або робите продукцію, настає момент, коли думки про власний сайті переростають в готовність зайнятися цим питанням. І перше завдання, яке належить вирішити — визначитися з виконавцем. Кому довірити розробку сайту?

Визначаємо цілі ресурсу

Кожен потенційний замовник web-ресурсу стикається з різними видами складнощів. Одні зовсім не уявляють, як створюються сайти, інші мають про це поверхневе уявлення, треті здатні відрізнити дизайн від верстки, що вже непогано, так як вивчення цього питання можна опустити. Послуга професійної розробки сайтів у Львові доступна тут Webtune.com.ua/web-development.

Але незалежно від рівня обізнаності про процес розробки потенційний замовник зобов'язаний представляти, які завдання має виконувати його сайт. Жоден навіть самий компетентний розробник в цьому питанні допомогти не зможе, тому що не знає, як влаштований бізнес і яким чином він буде розвиватися надалі.

На щастя, зараз не кінець «дев'яностих» і пройшли часи, коли багато підприємців не розуміли, що сайт — це перш за все інструмент зміцнення бізнесу, збільшення потоку клієнтів і підвищення їх лояльності. Тому, якщо ми говоримо: «який потрібен сайт», маємо на увазі його вид і структуру. Основні типи інтернет-ресурсів виглядають наступним чином:

Сайт візитка. Особливістю такого ресурсу є лаконічність подачі інформації і невелика кількість сторінок (не більше 5-ти). Це свого роду візитна картка спеціаліста або компанії, де міститься інформація про послуги, контактні дані та фото з прикладами робіт.

Корпоративний сайт (бізнес-сайт) показує послуги компанії і спрямований на підвищення її іміджу. Також він покликаний вирішувати завдання клієнтів і співробітників організації. Елементи дизайну, текстовий і графічний контент, а також функціонал допомагають просувати фірмовий стиль компанії, формують впізнаваність бренду, розширюють партнерську і клієнтську базу, надають ЦА повну інформацію про компанії. За допомогою корпоративного сайту можна підтримувати цілодобовий зв'язок з відвідувачами та партнерами, встановлювати рекламу, створювати і приймати заявки і обробляти замовлення. Невід'ємною складовою корпоративних web-майданчиків є наявність форми зворотного зв'язку, блогу і розділу з відгуками. На відміну від сайту-візитки, що має 5 сторінок без подстарніц, корпоративний має велику «глибину перегляду». У нього є сторінка загальних послуг, яка пов'язана зі сторінками по кожній послузі, від якої йдуть сторінки співробітників компанії.

Промо-сайт. На відміну від корпоративних і сайтів-візиток, де міститься загальна інформація про товари і послуги, мета промо-сайту акцентувати увагу на конкретну подію або певної продукції. Це свого роду презентація, а значить акцент більше робиться на графічну інформацію.

Сайт-вітрина. Це електронний каталог, який буквально «з порога» інформує відвідувача про товари і послуги. Зайшовши до відповідного розділу, можна побачити повний асортимент того, що пропонує ресурс з докладним описом кожного виробу. Зазвичай сайт-вітрина працює за наступною схемою: вибір товару — зв'язок з продавцем — інформація про способи оплати та доставки — оплата — отримання.

Інтернет-магазин — це сайт з каталогом і картками товарів з цінами, особистим кабінетом, фільтром, можливістю додати покупки в «Кошик», купити в один клік, застосувати купон, порівняти товари між собою, оформити замовлення і доставку. Онлайн-магазин має блог з тематичними статтями, вкладку «Вибрані» (для додавання вподобаних товарів) та інші функції, властиві лише цьому типу web-ресурсів. Інтернет-магазин допомагає вирішувати завдання менеджерів та оптимізує їх роботу, так як приймати і обробляти замовлення легше на сайті, ніж по телефону.