.
<a href="http://iseekmate.com/go/http://www.mt5.com/ru/">Ф</a>

  Найпоширеніші класичні шнуровані черевики

  | просмотров: 1236 |

  Найпоширеніші класичні шнуровані черевики


  Головний критерій, що розділяє всю чоловічу взуття - це наявність шнурівки.

  Якщо шнурівка є - черевики можуть бути, при дотриманні стриманою колірної гами і деяких інших параметрів, віднесені до ділового стилю.
  Якщо ж шнурівки немає - класичні чоловічі туфлі призначені тільки для неформальних ситуацій.

  Найпоширеніші класичні шнуровані черевики - це оксфорди і дербі, нешнурованние - монки і лофери.

  Найпоширеніші класичні шнуровані черевики


  Оксфорди - це шнуровані черевики, самі класичні, самі ділові, самі традиційні з усіх. Цей фасон винайшли ще в XVIII столітті. Вирушаючи на ділову зустріч з важливими людьми, щоб виглядати правильно і благопристойно - до костюму надягайте чорні або коричневі оксфорди. оксфорди відрізняють берци (бічні частини полуботінок), жорстко прістроченние до передньої частини у вигляді букви V і змикаються поверх мови, який при зав'язаних шнурках майже не видно (закрита шнурівка). Оксфорди - це саме та взуття, яку прийнято надягати до фрака, смокінга або «протокольним» класичного костюма. І якщо у вашому житті випаде нагода приміряти таке вбрання, то знайте - до фрака - лакові оксфорди, до смокінга - звичайні чорні. До звичайного ділового костюма ні-ні хто-небудь та надіне лакові оксфорди, і тут потрібно розуміти, що виглядає це приблизно так само, як виглядало б розкішну сукню зі шлейфом, надіте для звичайного офісного дня. Зверніть увагу на шнурівку: в класичних Оксфорд передня частина черевика нашита поверх бічних частин, а не навпаки. Якщо використовувати професійні терміни, то це буде звучати так: союзка нашита поверх берців.

  Найпоширеніші класичні шнуровані черевики


  Дербі - більш вільний класичний фасон з відкритою шнурівкою. Берци нашиті поверх передньої частини, яка становить єдине ціле з язичком. Менш «офіційні» черевики для костюма. Відповідно, черевики-Дербі підходять як для офісу, так для неформальних заходів.

  Коли хтось вперше намагається розібратися в класифікації чоловічого класичного взуття, головна плутанина завжди виникає з одним і тим же: з'ясовується, що дуже схожі один на одного черевики іменуються абсолютно по-різному. І щоб не опинитися в такому заплутаному положенні, потрібно знати, про те, що крім критерію шнуровані / нешнурованние існує другий критерій, що розділяє взуття - наявність або відсутність декоративної перфорації. Цей критерій існує паралельно з першим. Якщо черевики хоч в якійсь мірі прикрашені перфорацією, то це - броги.  comments powered by Disqus
Scroll To Top