.
<a href="http://iseekmate.com/go/http://www.mt5.com/ru/">Ф</a>

  Реєстрація неприбуткових організацій

  | просмотров: 145 |

  Реєстрація неприбуткових організацій


  Вивчення основних умов реєстрації НКО  Найменування. Має вказувати на організаційно-правову форму і напрямок діяльності. Приклад: «Фонд сприяння реалізації молодіжних ініціатив».

  Юридична адреса. У число обов'язкових реквізитів будь-якої некомерційної організації входить її офіційне місцезнаходження, тобто адреса, за якою НКО зареєстрована і де знаходиться її виконавчий орган. Тому кожному підприємцю в Україні потрібна буде реєстрація неприбуткових організацій в ЮФ Абсолют.

  Так склалося, що в ході застосування відповідних положень закону під місцезнаходженням стали розуміти два різних поняття: фактична адреса та юридичний. Обидва вони не прописані в законі, але активно використовуються в діловій практиці.

  Реєстрація неприбуткових організацій


  Під фактичним розуміють офіс, де реально розміщений виконавчий орган. Юридична адреса відбивається в ЕГРЮЛ як місце виконання прав і обов'язків, вказується в якості офіційних контактів при оформленні договорів.

  Однією з умов реєстрації некомерційної організації на конкретний юридичну адресу є підтвердження права власності на нього з боку самої НКО або законності володіння відповідним приміщенням іншою особою плюс свідоцтво передачі його в користування (гарантійний лист або договір оренди).

  Можливий варіант юридичної адреси: місце проживання і прописки виконавчого органу (президент, генеральний директор і т. П.).

  Реєстрація неприбуткових організацій


  Засновники. Ними можуть бути як повністю дієздатні громадяни, так і юридичні особи.
  Реєструвати благодійна установа має право тільки благодійна організація аналогічного характеру. Професійне духовне освітня установа створюється виключно релігійними організаціями. Юридичні та фізичні особи, які є громадськими об'єднаннями, мають можливість почати і діяльність іншої відповідної установи.

  Освітні організації засновуються органами федеральної влади або місцевого самоврядування, зарубіжними і російськими структурами, а також приватними особами. Відносно вузів, провідних навчання за військовим професійними програмами, засновником може бути тільки Уряд України.  comments powered by Disqus
Scroll To Top